طراحی وب سایت آتلیه

طراحی وب سایت آتلیه

طراحی وب سایت آتلیه فرصتی بهینه برای بهتر دیده شدن هنرمند و هنر وی است، همچنین فرصتی بسیار مناسب و قوی برای جذب بیشتر مشتری و مخاطب.

طراحی سایت آتلیه فرصتی کاملا حرفه ای و ارزشمند برای برندینگ نیز میباشد.

طراحی وب سایت آتلیه

طراحی وب سایت آتلیه

به عنوان یک هنرمند و یا یک صاحب آتلیه شاید مشکلاتی همچون کمبود مشتری، نبود امکان دیده شدن، برندینگ، جذب مخاطبان جدید و... همیشه بر سر راه شما قرار دارند، طراحی وب سایت آتلیه به بهترین شکل ممکن این مشکلات را از بین برده و فصلی تازه درون زندگی شما خواهد ساخت.

شاید حرف مسخره ای به نظر برسد اما توجه داشته باشید که برند شدن و معروفیت نیازمند دیده شدن میباشد، شاید بگویید در صفحات اجتماعی فعال هستید و بازدهی بالایی دارید، اما پاسخ شما این است که هیچ شبکه اجتماعی ای فرصت دیده شدنی که در وب سایت هست را به هیچ وجه نمیتواند به شما بدهد!

چرا؟! خوب بزارید یک مثال بزنم: الان من دنبال یک فیلم بردار حرفه ای برای عروسیم میگردم، خوب تو اینستا یا تلگرام سرچ نمیکنم که! میرم تو گوگل میزنم "بهترین آتلیه عروس تهران" والسلام.

حالا هرچقدر آتلیه حرفه ای و قوی تو ایسنتا و تلگرام و... فعال باشن من پیداشون نمیکنم چون در مرتبه اول حضرت گوگل برام اعتبار انتخواب رو داره.

خیل خوب وقت دیدن امکانات مختلفی که یک وب سایت آتلیه به شما میده هستش، پس با ما همراه باشید...

امکانات پایه برای طراحی سایت آتلیه

دسته بندی های مختلفی برای طراحی وب سایت موجود میباشد، البته در زیر برخی امکاناتی که تقریبا در تمامی وب سایت ها یافت میشوند و جزء ثابت هر پروژه طراحی سایت هستند را مشاهده مینمایید.

امکانات پایه برای طراحی سایت آتلیه
 • list_alt ثبت وب سایت در موتور های جستجو

  مهم ترین امر پس از تکمیل طراحی وب سایت و آپلود وب سایت، ثبت سایت طراحی شده در موتور های جستجو میباشد که این امکان را تیم آن وب سایت پس از تکمیل پروژه برای شما انجام میدهد.

 • videocam راه اندازی و نصب وب سایت + آموزش کار با سایت

  عمده مشتریان و کاربران برای راه اندازی و نصب وب سایت طراحی شده بنا به هردلیلی قادر به انجام نیستند، همچنین عمدتا توانایی کار و مدیریت بر روی وب سایت را دارا نمیباشند. از این رو نصب و راه اندازی سایت را تیم آن وب سایت انجام داده و نیز آموزش های لازم به کارفرما برای کار کردن با وب سایت ارائه میشود.

 • rss_feed طراحی فید خوان سایت (RSS)

  فید خوان وب سایت و یا به عبارتی خوراک سایت، نقشی مهم و اساسی در تعامل وب سایت طراحی شده با شبکه های اجتماعی و سایر وب سایت ها میباشد.

 • map طراحی و برنامه نویسی صفحه نقشه سایت

  نقشه سایت، یک بخش بسیار حیاتی برای تعامل وب سایت با موتور های جستجو میباشد و به نحوی قلب تپنده معرفی و دسترسی موتور های جستجو به وب سایت هست.

 • flight_land طراحی و برنامه نویسی صفحه فرود (صفحه اصلی)

  بیش از 80 درصد از وب سایت های امروزی طبق الگو ها و... باید تفاوت هایی بین صفحات داخلی با سرویس ها و یا صفحه اصلی داشته باشد. مثلا اگر به آن وب سایت نگاهی بیندازید متوجه میشوید که صفحه اصلی و بخش خدمات با صفحات وبلاگ تفاوت هایی را دارا هستند. به اینگونه صفحات متفاوت با صفحات داخلی، صفحه ورود و یا Landing Page نیز گفته میشود.

 • contact_mail طراحی و برنامه نویسی بخش تماس با ما

  برای هر وب سایتی چه کوچک و چه بزرگ، فرم و صفحه تماس با ما امری الزامی می باشد. این بخش باید کاملا کاربر پسند بوده و از نظر امنیتی کامل باشد و به نوعی برنامه نویسی شده باشد که مدیر وب سایت پس از دریافت پیغام از کاربران سریعا مطلع شود.

 • view_day طراحی رابط گرافیکی

  قدم اول آغاز طراحی وب سایت طراحی رابط گرافیکی می باشد، پس از توافق تیم آن وب سایت موظف است رابط کاربری اولیه وب سایت سفارش شده را برای شما طراحی نماید و در صورت تایید .طرح، کد نویسی آن آغاز شود

 • web بهینه سازی برای موتور های جستحو

  امروزه برای موتور های جستجو بل اخص گوگل معیار های فراوانی برای نمایش در نتایج موجود هست که بیش از 40 درصد شانس نمایش در گوگل و... بستگی به طراحی و استاندارد بودن طرح می باشد.

امکانات پیشرفته در وب سایت آتلیه

در زیر لیست امکاناتی که میتواند در یک وب سایت حرفه ای آتلیه ای استفاده شود را مشاهده نمایید

 • امکانات پیشرفته در وب سایت آتلیه
 • camera_enhance

  معرفی خدمات و نمونه کار ها

  هر آتلیه عکاسی و فیلم برداری در زمینه های مختلفی مثل: عکاسی صنعتی، عکاسی تبلیغاتی، عروسی، مدارس و... فعالیت میکند و برای یک وب سایت آتلیه خیلی مهم است که برای هر زمینه یک صفحه ای کامل داشته باشد که در آن خدمات، نمونه کار ها و... را به اشتراک بگذارد

 • check_circle

  طراحی بخش گواهینامه ها و مجوز ها

  برای خیلی ها مهم است که کسانی که خدماتی برای آنها ارائه میکنند تخصصات و مدارک معتبری داشته باشند، در این مدل صفحه میتوانید در بخشی زیبا و حرفه ای گواهینامه ها، مدارک و مجوز های خود را برای عموم کاربرانتان به نمایش بگذارید.

 • attach_money

  امکان درج تعرفه خدمات

  در این بخش میتوانید تعرفه خدمات ارائه شده را به صورت کامل و حرفه ای به کاربران و متقاضیان خود نمایش دهید.

 • update

  امکان رزرو وقت

  شاید علاقه داشته باشید تا به لیست کسب و کار های مدرن در صنعت خود بپیوندید، با این امکان این امر میسر میشود و میتوانید از این بخش به خوبی و بدون مشکل نسبت به نوبت دهی آتلیه و پرداخت ها و کار ها و... مدیریت کامل داشته باشید.

 • slideshow

  گالری عکس و ویدیو حرفه ای

  در این بخش باید کمی متفاوت عمل کرد، زیرا این بخش برای نمونه کار ها میباشد و نمونه کار ها امری مهم در جذب مشتری هستند. در این زمینه شغلی با یک بخش نمونه کار حرفه ای + یک گالری پیشرفته میتوان درصد جذب مشتری را به حد اکثر رساند.

 • view_comfy

  نمایش کاتالوگ آنلاین برای تمامی خدمات

  شاید مخاطبان علاقه نداشته باشند تا صفحات طولانی را مشاهده کنند و طیف عظیم محتوا را مطالعه کنند، یک کاتالوگ آنلاین و یا به اصطلاح تکنیکی طراحی وب سایت یک لندینگ پیج برای خدمات میتواند تعامل و بازدهی جذب مخاطب و مشتری را به حداکثر برساند.

امکانات مشترک در طراحی وب سایت

همانطور که در امکانات پایه مشاهده کردید، بخش هایی هستند که در تمامی مدل وب سایت ها مشترک هستند و جزئی از خدمات آن وب سایت میباشند.

در لیست زیر امکاناتی را مشاهده میکنید که میتوانند در هر مدل وب سایتی موجود باشند و مورد استفاده قرار بگیرند

 1. پیاده سازی صفحه ساز (پیشرفته)

  شاید علاقه مند باشید که مازاد بر صفحه ساز ساده، یک صفحه ساز کاملا حرفه ای داشته باشید و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و طراحی وب سایت، خودتان تک تک صفحات سایت خود را به صورت دلخواه طراحی کرده و ساخته.

 2. پیاده سازی صفحه ساز (ساده)

  شاید نیاز داشته باشید که امکاناتی فراتر از امکانات وب سایت طراحی شده خود داشته باشید، مثلا اگر به آن وب سایت نگاهی بیندازید، برای هر سرویس و خدمات یک صفحه خاص داریم که نسبت به صفحات داخلی متفاوت میباشد و تمامی المان های درون آن قابلیت تنظیم و خصوصی سازی را دارا هستند و به نوعی هر سرویس یک صفحه فرود دارد.

 3. طراحی سیستم نظرسنجی

  شاید نیاز باشد در وب سایتتان بخش را جهت نظر سنجی خدمات، رضایت مشتریان و... داشته باشید.

 4. طراحی صفحه درباره ما

  برای سایت های بیزینسی و خدماتی صفحه درباره ما یک صفحه مهم و حیاتی میباشد که در آنجا میتوان کسب و کار و اطلاعات کاملی درباره خود به مشتریان و مخاطبان ارائه نمود که باعث افزایش اطمینان خاطر به شما می شود.

 5. فرم جستجو پیشرفته در سایت

  گاهی وقت ها لازم است که امتیازاتی را در بخش جستجو در سایت برای مخاطبانمان ارائه دهیم که به راحتی با کمک فیلتر های مختلف به محتوی و بخش مد نظر در وب سایت ما برسند.

 6. طراحی سیستم خبرنامه

  یک سیستم خبرنامه حرفه ای ایمیلی و یا پیامکی به شما کمک میکند که در هر زمان از شبانه روز به راحتی و بدون مشکل با تمامی مشتریان و کاربران خود ارتباط برقرار نمایید.

 7. طراحی و برنامه نویسی بخش اخبار

  اگر شما نیازمند این قابلیت هستید که اطلاعات و خبر های مهم بیزینس و کسب و کارتان را به صورت عمومی و در بستری گسترده انتشار دهید این قابلیت به خوبی تمامی نیاز های شما را برطرف می کند.

 8. طراحی و برنامه نویسی سیستم پرسش و پاسخ

  یک قابلیت و مزیت مناسبی که وب سایت به ما می دهد این است که با زمان کمتر و پاسخگویی کمتر، از قبل کاملا و حرفه ای پشتیبانی را به مشتریانمان ارائه داده ایم و به سؤالات آنها پاسخ درست را قرار داده ایم. سیستم پرسش و پاسخ متدوال (Question and Answer) این امکان را به خوبی برای ما فراهم می کند.

 9. طراحی و برنامه نویسی وبلاگ

  یک وبلاگ حرفه ای قابلیت پیشرفت سریع را در موتور های جستجو، جذب مخاطب و تعامل متقابل با .آن ها را به خوبی فراهم می کند

سایر امکانات و خدمات پیشنهادی

در زیر پیشنهاد های جالبی را مشاهده میکنید که میتوانید از آن ها برای وب سایت خود بهره مند شوید

پرسش و پاسخ طراحی وب سایت

dashboard مشاهده تمامی سؤالات
عمدتا مشتریانمان از ما در موارد مختلف سؤالاتی دارند که در اینجا ما سعی کرده ایم به اکثر آنها که جنبه عمومی دارند پاسخ بدهیم و به اشتراک بگذاریم. همچنین اگر شما سؤالی دارید میتوانید آنرا از بخش تماس با ما مطرح نمایید.
پرسش و پاسخ طراحی وب سایت
امروزه خیل عظیمی از مردم برای رفع حتی کوچکترین مشکل از اینترنت استفاده میکنند. یعنی کاربران برای حل سؤال، پیدا کردن یک سرویس و یا خدمات، کسب اطلاعات راجب موضوعی و... عمدتا در اینترنت که اکثریت آمار متعلق به موتور جستجوگر گوگل میباشد. طراحی وب سایت امکان حضور در نتایج گوگل مشاهده شدن را به شما ارائه میدهد.

نظرات مشتریان ما

داشتن یک وب سایت فرصت دیده شدن، پیدا کردن مشتریان جدید و ارتباط آسان تر با اونها رو به خوبی برایمان فراهم کرد، همچنین از تیم آن وب سایت به خاطر سرعت بالا و پشتیبانی خوبشون سپاس گذارم

کارخانه کفش ایران کارخانه کفش ایران

ثبت سفارش و یا مشاوره برای طراحی وب سایت آتلیه

ثبت سفارش و یا مشاوره برای طراحی وب سایت آتلیه

keyboard_arrow_up