طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس مسافرتی یا Travel agency site design اهمیت بالایی در توسعه و رونق آژانس های مسافرتی و شرکت هایی در این زمینه دارد. این گونه وب سایت ها از بخش های زیاد و حرفه ای تشکیل میشوند تا کاملا نیاز یک وب سایت فروش بلیط هواپیما، فروش تور و… برآورده شود.

طراحی وب سایت آژانس مسافرتی
طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

مقدمه ای بر طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

طراحی وب سایت آژانس مسافرتی باید به گونه ای حرفه ای و زیبا باشد که راحتی کار را هم برای آژانس و هم برای مخاطبان و یا مشتریان فراهم سازد تا بتوانند در بستری امن کار خود را انجام دهند و به مطالبات خود برسند.

سایت های آژانس مسافرتی ویژگی های منحصر به فردی را برای خود دارند، ویژگی هایی که آن ها را از دیگر نوع سایت ها جدا میکنند.

درصورت تمایل به مشاوره رایگان و یا سفارش طراحی سایت آژانس مسافرتی با تیم آن وب سایت در تماس باشید.

در ادامه میتوانید فهرستی از برخی امکانات یک وب سایت آژانس مسافرتی را مشاهده کنید.

phone مشاوره و یا سفارش طراحی سایت

امکانات پایه برای طراحی سایت آژانس مسافرتی

دسته بندی های مختلفی برای طراحی وب سایت موجود میباشد، البته در زیر برخی امکاناتی که تقریبا در تمامی وب سایت ها یافت میشوند و جزء ثابت هر پروژه طراحی سایت هستند را مشاهده مینمایید.

امکانات پایه برای طراحی سایت آژانس مسافرتی
 • list_alt ثبت وب سایت در موتور های جستجو

  مهم ترین امر پس از تکمیل طراحی وب سایت و آپلود وب سایت، ثبت سایت طراحی شده در موتور های جستجو میباشد که این امکان را تیم آن وب سایت پس از تکمیل پروژه برای شما انجام میدهد.

 • videocam راه اندازی و نصب وب سایت + آموزش کار با سایت

  عمده مشتریان و کاربران برای راه اندازی و نصب وب سایت طراحی شده بنا به هردلیلی قادر به انجام نیستند، همچنین عمدتا توانایی کار و مدیریت بر روی وب سایت را دارا نمیباشند. از این رو نصب و راه اندازی سایت را تیم آن وب سایت انجام داده و نیز آموزش های لازم به کارفرما برای کار کردن با وب سایت ارائه میشود.

 • rss_feed طراحی فید خوان سایت (RSS)

  فید خوان وب سایت و یا به عبارتی خوراک سایت، نقشی مهم و اساسی در تعامل وب سایت طراحی شده با شبکه های اجتماعی و سایر وب سایت ها میباشد.

 • map طراحی و برنامه نویسی صفحه نقشه سایت

  نقشه سایت، یک بخش بسیار حیاتی برای تعامل وب سایت با موتور های جستجو میباشد و به نحوی قلب تپنده معرفی و دسترسی موتور های جستجو به وب سایت هست.

 • flight_land طراحی و برنامه نویسی صفحه فرود (صفحه اصلی)

  بیش از 80 درصد از وب سایت های امروزی طبق الگو ها و... باید تفاوت هایی بین صفحات داخلی با سرویس ها و یا صفحه اصلی داشته باشد. مثلا اگر به آن وب سایت نگاهی بیندازید متوجه میشوید که صفحه اصلی و بخش خدمات با صفحات وبلاگ تفاوت هایی را دارا هستند. به اینگونه صفحات متفاوت با صفحات داخلی، صفحه ورود و یا Landing Page نیز گفته میشود.

 • contact_mail طراحی و برنامه نویسی بخش تماس با ما

  برای هر وب سایتی چه کوچک و چه بزرگ، فرم و صفحه تماس با ما امری الزامی می باشد. این بخش باید کاملا کاربر پسند بوده و از نظر امنیتی کامل باشد و به نوعی برنامه نویسی شده باشد که مدیر وب سایت پس از دریافت پیغام از کاربران سریعا مطلع شود.

 • view_day طراحی رابط گرافیکی

  قدم اول آغاز طراحی وب سایت طراحی رابط گرافیکی می باشد، پس از توافق تیم آن وب سایت موظف است رابط کاربری اولیه وب سایت سفارش شده را برای شما طراحی نماید و در صورت تایید .طرح، کد نویسی آن آغاز شود

 • web بهینه سازی برای موتور های جستحو

  امروزه برای موتور های جستجو بل اخص گوگل معیار های فراوانی برای نمایش در نتایج موجود هست که بیش از 40 درصد شانس نمایش در گوگل و... بستگی به طراحی و استاندارد بودن طرح می باشد.

امکانات پیشرفته در وب سایت آژانس مسافرتی

در زیر لیست امکاناتی که میتواند در یک وب سایت حرفه ای آژانس مسافرتی استفاده شود را مشاهده نمایید

 • امکانات پیشرفته در وب سایت آژانس مسافرتی
 • send

  طراحی بخش آخرین اخبار تورها

  قطعا یک وب سایت آژانس مسافرتی حرفه ای به این بخش جهت نمایش اخبار آخرین تور ها، وضعیت، تصاویر و... نیازمند است که همین مورد باعث افزایش اعتبار در گوگل شده و باعث افزایش مراجعین به وب سایت و در نتیجه افزایش فروش میشود.

 • timer

  طراحی بخش تورهای ارزان و لحظه آخری

  قطعا یک وب سایت آژانس مسافرتی که ارائه دهنده انواع تور ها میباشد نیاز دارد جهت تسریع در فروش تور های لحظه آخری بخشی جدا داشته باشد تا آنها را بهتر به معرض دید و در نتیجه فروش برساند.

 • info

  طراحی بخش اطلاعات اطلاعات و آموزش قبل از سفر

  چه مراجعه کننده به این صفحات مشتری شما نباشد و یا باشد فرقی نمیکند، این بخش یک قلب تپنده برای وب سایت های آژانس مسافرتی میباشد که از این طریق میتوانید طیف عظیمی کاربر و مشتری همچنین اعتماد از طرف موتور های جستجو کسب نمایید.

 • flight_takeoff

  طراحی بخش تور های خارجی

  در این بخش شما میتوانید تور های خارجیتان را به صورت کامل معرفی کرده و در دسترس عموم قرار داده تا مخاطبانتان از این بخش از تور ها و مشخصات آن ها بهره مند شوند و نسبت به سفارش آن ها اقدام نمایند.

 • flight_takeoff

  طراحی بخش تور های داخلی

  این بخش هم نیز هماننده بخش تور های خارجی خدمتی بزرگی را به شما عرضه میکند.

 • attach_money

  رزو آنلاین و خرید اینترنتی بلیط

  با کمک این امکان به راحتی میتوانید تور های خود و یا بلیط های هواپیما، قطار و... را به صورت اینترنتی و تضمینی به فروش برسانید.

 • list

  طبقه بندی تور ها

  با این امکان به راحتی میتوانید تور های مسافرتی آژانس خود را بسته به کشور، استان، درجه و... دسته بندی نمایید و به صورت اصولی و کاربر پسند دسترسی را به کاربران خود بدهید.

 • list

  طبقه بندی هتل ها

  با این امکان نیز میتوانید لیست هتل های طرف قرارداد تورهایتان را به نمایش گذاشته و بر اساس ستاره ها، امکانات و... دسته بندی کرده و به نمایش گذاشته.

 • location_on

  معرفی جاذبه های گردشگری

  بخش مهم در وب سایت های آژانس مسافرتی همین بخش میباشد که با طراحی منحصر به فرد و امکانات جالب و حرفه ای تمامی نیاز های در این زمینه را برای شما ارائه میکند تا به خوبی با کمک این صفحه بتوانید نسبت به معرفی جاذبه های گردشگری کرده و در همان بین تور های مربوطه را به نمایش گذاشته.

امکانات مشترک در طراحی وب سایت

همانطور که در امکانات پایه مشاهده کردید، بخش هایی هستند که در تمامی مدل وب سایت ها مشترک هستند و جزئی از خدمات آن وب سایت میباشند. در لیست زیر امکاناتی را مشاهده میکنید که میتوانند در هر مدل وب سایتی موجود باشند و مورد استفاده قرار بگیرند

 1. پیاده سازی صفحه ساز (پیشرفته)

  شاید علاقه مند باشید که مازاد بر صفحه ساز ساده، یک صفحه ساز کاملا حرفه ای داشته باشید و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و طراحی وب سایت، خودتان تک تک صفحات سایت خود را به صورت دلخواه طراحی کرده و ساخته.

 2. پیاده سازی صفحه ساز (ساده)

  شاید نیاز داشته باشید که امکاناتی فراتر از امکانات وب سایت طراحی شده خود داشته باشید، مثلا اگر به آن وب سایت نگاهی بیندازید، برای هر سرویس و خدمات یک صفحه خاص داریم که نسبت به صفحات داخلی متفاوت میباشد و تمامی المان های درون آن قابلیت تنظیم و خصوصی سازی را دارا هستند و به نوعی هر سرویس یک صفحه فرود دارد.

 3. طراحی سیستم نظرسنجی

  شاید نیاز باشد در وب سایتتان بخش را جهت نظر سنجی خدمات، رضایت مشتریان و... داشته باشید.

 4. طراحی صفحه درباره ما

  برای سایت های بیزینسی و خدماتی صفحه درباره ما یک صفحه مهم و حیاتی میباشد که در آنجا میتوان کسب و کار و اطلاعات کاملی درباره خود به مشتریان و مخاطبان ارائه نمود که باعث افزایش اطمینان خاطر به شما می شود.

 5. فرم جستجو پیشرفته در سایت

  گاهی وقت ها لازم است که امتیازاتی را در بخش جستجو در سایت برای مخاطبانمان ارائه دهیم که به راحتی با کمک فیلتر های مختلف به محتوی و بخش مد نظر در وب سایت ما برسند.

 6. طراحی سیستم خبرنامه

  یک سیستم خبرنامه حرفه ای ایمیلی و یا پیامکی به شما کمک میکند که در هر زمان از شبانه روز به راحتی و بدون مشکل با تمامی مشتریان و کاربران خود ارتباط برقرار نمایید.

 7. طراحی و برنامه نویسی بخش اخبار

  اگر شما نیازمند این قابلیت هستید که اطلاعات و خبر های مهم بیزینس و کسب و کارتان را به صورت عمومی و در بستری گسترده انتشار دهید این قابلیت به خوبی تمامی نیاز های شما را برطرف می کند.

 8. طراحی و برنامه نویسی سیستم پرسش و پاسخ

  یک قابلیت و مزیت مناسبی که وب سایت به ما می دهد این است که با زمان کمتر و پاسخگویی کمتر، از قبل کاملا و حرفه ای پشتیبانی را به مشتریانمان ارائه داده ایم و به سؤالات آنها پاسخ درست را قرار داده ایم. سیستم پرسش و پاسخ متدوال (Question and Answer) این امکان را به خوبی برای ما فراهم می کند.

 9. طراحی و برنامه نویسی وبلاگ

  یک وبلاگ حرفه ای قابلیت پیشرفت سریع را در موتور های جستجو، جذب مخاطب و تعامل متقابل با .آن ها را به خوبی فراهم می کند

سایر امکانات و خدمات پیشنهادی

در زیر پیشنهاد های جالبی را مشاهده میکنید که میتوانید از آن ها برای وب سایت خود بهره مند شوید

پرسش و پاسخ طراحی وب سایت

dashboard مشاهده تمامی سؤالات

عمدتا مشتریانمان از ما در موارد مختلف سؤالاتی دارند که در اینجا ما سعی کرده ایم به اکثر آنها که جنبه عمومی دارند پاسخ بدهیم و به اشتراک بگذاریم.

همچنین اگر شما سؤالی دارید میتوانید آنرا از بخش تماس با ما مطرح نمایید.

پرسش و پاسخ طراحی وب سایت
امروزه خیل عظیمی از مردم برای رفع حتی کوچکترین مشکل از اینترنت استفاده میکنند. یعنی کاربران برای حل سؤال، پیدا کردن یک سرویس و یا خدمات، کسب اطلاعات راجب موضوعی و... عمدتا در اینترنت که اکثریت آمار متعلق به موتور جستجوگر گوگل میباشد. طراحی وب سایت امکان حضور در نتایج گوگل مشاهده شدن را به شما ارائه میدهد.

نظرات مشتریان ما

داشتن یک وب سایت فرصت دیده شدن، پیدا کردن مشتریان جدید و ارتباط آسان تر با اونها رو به خوبی برایمان فراهم کرد، همچنین از تیم آن وب سایت به خاطر سرعت بالا و پشتیبانی خوبشون سپاس گذارم

کارخانه کفش ایران کارخانه کفش ایران

ثبت سفارش و یا دریافت مشاوره برای طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

ثبت سفارش و یا دریافت مشاوره برای طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

keyboard_arrow_up